Volkswagen Golf
1.5 TSI 150PK Highline Business R-Line |Pano|H/K|ACC|HUD|19"|Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 23.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.900,-
LEASEPRIJS: € 393,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150PK Highline Business R-Line |Pano|H/K|ACC|HUD|19"|Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 109.900 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 393,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-129-KZ |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 599 kg |
| Gewicht: | 1.231 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- keyless entry
- Koplampverlichting LED
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar
- R-Line Exterieur
- trekhaak uitklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Deep Black Pearl
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Xenon plus verlichting
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- High-end geluidsysteem Dynaudio
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Active Info Display
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media'
- Spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- Lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenarmsteun
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- velours bekleding
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- dodehoek detectie
- file assistent
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash)
- rijstrooksensor met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- vervolgbotsing preventie
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- Parkeerassistent (Park Assist)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Zijairbags achter
- Overig
- 19" Lichtmetalen velgen
- Aanhangerassistent (Trailer Assist), parkeerassistent (Park Assist), trekhaak
- Advance pakket
- Bestuurdersassistentiepakket Plus
- Dodehoeksensor (Side Assist) met uitparkeerassistent
- Lane Assist met Light Assist incl. Traffic Sign Recognition
- Navigatie-, radio- en multimediasysteem 'Discover Pro'
- RDW-leges
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Vergrendel- en startsysteem zonder sleutel (Keyless Acces)
- Winterpakket